Dotacje

Od wielu lat nasi eksperci skutecznie pozyskują dotacje krajowe i unijne w ramach programów dla przedsiębiorczości. Pozyskane środki można wykorzystywać zarówno w celu otwarcia swojej firmy, jak i zdynamizowania rozwoju już istniejących podmiotów przez kluczowe inwestycje.

Zwiększenie konkurencyjności

W dobie silnej konkurencji rynkowej firmy od momentu powstania muszą prężnie się rozwijać. Do tego wymagane są nowe technologie, które usprawniają czynności obsługi klienta, sprzedaży produktów, usług, produkcji. Za dodatkowe środki z dotacji można nabyć niezbędne komputery, oprogramowania, maszyny, a nawet nowoczesną robotykę. W celu pozyskania dotacji na wymienione oraz inne inwestycje warto skorzystać z pomocy naszych fachowców. Ułatwią oni start młodej firmie przez uzyskanie dotacji krajowych czy unijnych. Redukcja kosztów, optymalizacja budżetu oraz stabilizacja finansować to często „być albo nie być” dla młodej firmy. Dotacje z pewnością odciążą mocno naprężony budżet inwestycyjny na start.

Rozwój firmy

Z jeszcze większymi wyzwaniami muszą się mierzyć już istniejące przedsiębiorstwa. Wprowadzanie nowych technologii, innowacyjnych procesów produkcyjnych czy rozwój systemów IT są bardzo kosztowne. Odpowiednie dotacje, środki unijne pozwolą firmom w stanowczy sposób zredukować koszty inwestycji. Dodatkowe dotacje to nowe maszyny produkcyjne, szybsze procesowanie, większa sprzedaż, a co za tym idzie – zyski. Pomożemy zgłaszającym się do nas przedsiębiorstwom sporządzić dokumentacje, wnioski, biznesplany związane z dotacjami. Zapewniamy obsługę formalno-prawną i bardzo wysoką skuteczność pozyskiwania dotacji.
rozwoj firmy dotacje all tax service lublin